Záznam webináře ZDARMA:

Jak zachovat klid, když vás děti štvou

Naučte se zvládat emočně vypjaté situace se svými dětmi tak, aby u vás doma zavládl klid a spokojenost.

záznam webináře můžete získat ZDARMA klinutím na tlačítko níže

Každodenní situace, kdy děti dělají nepořádek a ničí věci, jsou hlučné a vztekají se, bouchají do vás a věcí kolem nebo si neuklízí hračky a navíc odmlouvají jsou součástí života. Je na nás, jak se v nich zachováne.
Nikdo nás neučil, jak jednat s malými dětmi, jak je přizvat do dospěláckých činností, o které má zájem. Jednáme podvědomě tak, jak bylo jednáno s námi.

 • Jednáte a reagujete v situacích s vašimi dětmi automaticky tak, jak v hloubi duše nechcete? Máte potom ze svého výstupu výčitky nebo pocity viny a bezmoci?
 • Chcete své dítě vychovat co nejlépe a po svém, ale stále sklouzáváte do zajetých vzorců přesvědčování, vysvětlování, vyhrožování, trestání nebo moralizování?
 • Vypjaté situace se opakují znovu a znovu a nevíte, jak z toho ven? Máte pocit, že vás dítě vnímá méně a méně?
 • Nevíte, jak zapojit dítě do  prací (zejména) v kuchyni? A tak jej stále odháníte, protože se bojíte, že se poraní nebo popálí?

Pojďte zjistit, kdy je potřeba změnit chování dospělého tak, abyste se přiblížili svému dítěti. Aby vám i dítě do 3 let bylo schopné porozumět a lépe jste se společně domluvili.

Na webináři se dozvíte:

 • co je možné od dětí do 3 let očekávat v činnostech, prožívání, projevu i motorických dovednostech
 • informace o rozdílech mezi mluvením NA dítě a S dítětem
 • proč zapojit dítě do přípravy jídla
 • na co si v komunikaci s malými dětmi dát pozor, abyste si začali vzájemně naslouchat
 • jak nakládat s emocemi a jakou zprávu nám nesou, obzvláště vztek a smutek.

Jsem přesvědčena, že láskyplné chování k sobě nás vede k otevřenému srdci pro naše děti. Když umíme naslouchat sobě, dokážeme naslouchat i těm nejmenším dětem.

Představte si se mnou, že...

Máte vřelé a láskyplné vztahy se svými malými dětmi. Jste na ně pyšní a máte pro ně pochopení. Sami vám řeknou, jak se jim dařilo ve školce nebo škole.

Umíte s dětmi komunikovat tak, aby vás vnímaly a spolupracovaly s vámi. Poznáte, že někdy na ně kladete požadavky, kterým nejsou schopni pro svůj věk vyhovět.

Ve vypjatých situacích umíte opečovat nejdříve sebe a potom dítě. Jste schopni reagovat věcně a vědomě.

Víte,  jak zachovat klid v akutním stavu, kdy vás emoce přemáhají. Díky tomu s nimi naložíte tak, abyste si byli si sami sebou jistí a dokázali se napojit na své děti.

Kvalitu vašeho vztahu můžete vědomě ovlivnit. 

 

Získejte záznam z webináře ZDARMA!
a vneste do svého domova spokojenost a klid.

Registrací na webinář souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů týkajících se webináře a také dalších akcí, které pořádám nebo v budoucnu budu pořádat. Vaše osobní údaje budu střežit jako poklad. Více informací o zásadách zpracování osobních údajů najdete v dokumentu ZDE

Kdo vás webinářem provede?

Irena Kubantová

Jmenuji se Irena Kubantová, jsem máma 3 dětí a baví mě lidi. Díky 13 letům při podpoře rodičů a schopnosti identifikovat, co dětem i rodičům brání ve vývoji, nacházím cesty pro nastavení většího řádu a harmonie v rodinách.

Říkávám, že pracuji s batolaty a předškoláky, dětmi na prvním stupni ZŠ a s adolescenty - ve skutečnosti se na projevu a chování dětí především odráží to, jak jim rozumí a jak je respektují jejich rodiče. Pokud rodiče prakticky chápou vývojové možnosti a potřeby svých dětí a podporují jejich i svůj přirozený osobnostní typ, pak se v rodinách dějí zázraky. Zavládne činorodá radost.

Ráda se obracím k celostnímu výchovnému systému M.Montessori a také vítám přijetí vrozené typologie osobnosti jedince. Díky těmto nástrojům se učíme s rodiči hledat, co je pro jejich dítě během růstu a rozvoje přirozené a jak je mohou podpořit.

 • 11 online kurzů pro rodiče
 • 13 let zkušeností práce s dětmi a rodiči
 • 35 hodin video lekcí
 • 1000+ konzultačních hodin v rodinách
 • 2700+ vyškolených rodičů na živých seminářích

Jste zvědaví, co o mně říkají moje klientky?

Už několikátým rokem nás Irča doprovází na naší rodičovské, respektující cestě. Je pro mě obrovským zdrojem energie, zkušeností a inspirace. Když jsem se starším synem přišla na první dílničky, uchvátilo mě do detailu připravené prostředí, od příchodu, přes sebe-péči, chystání svačinky až po přípravu oběda, jeho konzumaci a následný úklid. Syn mi od malinka rád pomáhal v kuchyni, a tak bylo úžasné zjistit, jak mu práci v kuchyni usnadnit, vylepšit, aby se mohl co nejvíce zapojit a já do toho co nejméně zasahovala. Zjistit, že stačí málo slov a dát dítěti důvěru, a pak je to opravdu veliká radost na obou stranách 🙂 Díky za to, co děláš, Iri, za Tvoji cestu, za to, že jsi a že u toho můžu být s mojí rodinou součástí.
Veronika S.maminka 2 dětí
Setkání s Irčou bylo pro mě a Sebíka život měnící. Pomohla mi uvidět, že i malé dítě zvládne samo mnohem víc, než jsem si vůbec uměla představit. Díky tomu jsem více pochopila, co ode mě jako mámy Sebík potřebuje, a kde bych mu zbytečně svojí nadměrnou péči bránila v rozvoji. Naučila jsem se, jak mu připravit prostředí, které ho podpoří k větší svobodě, samostatnosti a zodpovědnosti, a je pro mě teď velká radost ho zapojovat do společné práce (nejen v kuchyni) a vidět, jak si to užívá a je na sebe pyšný. Irču Kubantovou doporučuji kudy chodím, protože je pro mě nesmírně inspirující a má ohromný podíl na mém mateřském sebevědomí a na krásném vztahu, který se Sebíkem máme.
Nela Fejtová, lektorkamaminka Sebastiana
Vaření a vše kolem přípravy jídla byl pro mě velký stres, nezvládala jsem skloubit potřeby dcery a "povinnosti" okolo domácnosti. První zlepšení nastalo po pořízení učící věže, kdy jsem měla volné ruce, dcerka viděla na pracovní plochu, a byla se schopna zapojit do práce. Další výzvou pro mě bylo dát jí prostor a důvěru. V tom mi pomohlo připravené prostředí a inspirace na dílnách intensive u Irči Kubantové. Chtělo to čas, musela jsem potlačit svého perfekcionistu a obrnit se trpělivostí, ale dalo mi to klid, důvěru a smysluplné trávení času s dcerou, který si obě užíváme.
Tereza Tulková, technolog odpadních vodmaminka Aničky

"Cesta k dětem, do jejich srdcí, vede přes vaše srdce a vaše zkušenosti."