Webináře od Irči Kubantové

Jak uvést teorii do praxe krok za krokem?

Chcete stručně nahlédnout na to co a jak děláme? Webináře jsou skvělým začátkem 🙂
90 minut vhledu do principů s příklady z praxe, kdy stručnost neopomíjí kontext daného věku a individualitu každého dítěte! Těším se na Vás na plánovaných webinářích - níže!

Pokud se nemůžete zúčasnit v daný den či hodinu, tak se zaregistrujte a do 14 dní obdržíte přístupy do členské sekce se záznamem webináře a dalšími podpůrnými materiály, které budou během webináře prezentovány. Proběhlé webináře je možné zakoupit v sekci "Záznamy webinářů" níže.

PLÁNOVANÉ WEBINÁŘE - SRPEN 2023

motorika pohyb
Na webináři probereme význam hrubé motoriky pro pozdější schopnosti učení dětí ve škole. Probereme potřebu pohybu dětí na pozadí vývoje mozku a také propojíme pohyb s chováním a emoční rovnováhou. Budete mít přehled o hračkách a hrách, které děti v pohybu podpoří. Praktické ukázky podložíme teoretickým vysvětlením, abyste principům rozuměli a dokázali se o ně opřít.
197 Kč
Naše děti se mohou naučit mnoho věcí snadno, když je prezentujeme ve vhodný čas a vhodným způsobem. Pro někoho jsou odchody lehce zvládnutelné a někdo změnu prostředí a ranní "tlaky" zkrátka nemusí. Co je řád a připravené prostředí pro zvládnutí PRIMA RÁNA? Je možné odejít načas, když se vaše dítě sekne? Když nechce nikam jít? Co při odchodech funguje a co NEfunguje a mhonem více na tomto webináři s Irčou
197 Kč

ZÁZNAMY WEBINÁŘŮ

Naše děti se mohou naučit mnoho věcí snadno, když je prezentujeme ve vhodný čas a vhodným způsobem. Pro někoho je to banalita, a v jiné rodině se děti či dospělí trápí. Chození na nočník není možno vynutit. Patří to do jedné ze 3 oblastí, kteru nelze vynutit na druhém člověku (dále je to jídlo a spánek). Přesto je možné vytvořit méně či více příznivé okolnosti k tomu, aby bylo odplenkování prostým vývojovým procesem, ne stresem pro všechny přítomné.
Záznam webináře je možné koupit POUZE jako součást online kurzů pro děti 0-3 roku.
Vztek dítěte jako výsledek komunikace a chování rodičů? Pravda či nepravda? Jak komunikujete s vaším dítětem v situacích tohoto typu? - vaše dítě.......se válí na zemi! ...kope vzteky do sedačky! ...tříská s věcmi! ...ječí a kvílí! ...nadává! ...kouše! ...zavírá se ve svém pokojíku! Jak nastavujete hranice vašemu dítěti? Nastavujete je vůbec?
Záznam webináře je možné koupit POUZE jako součást online kurzů o komunikaci a vzteku.
hračky
Naše děti se mohou naučit mnoho věcí snadno, když je prezentujeme ve vhodný čas a vhodným způsobem. Pro někoho je uklízení priorita a pro někoho ne. V každé rodině má každý jednolivec - máma či táta různá cítění kolem úklidu "kdy je skutečně uklizeno" a "kdy je nutné VÍCE uklidit". Jak ale skloubit naše různé pohledy,  rodičovskou únavu a náladu dětí s úklidem hraček?
Záznam webináře je možné koupit POUZE jako součást online kurzu Jak si hrát s dětmi.

Více informací o webinářích na níže uvedených odkazech