KDE: Penzion na Vysočině
KDY: 29.5. - 2.6.2024 (5 dní)

Webináře od Irči Kubantové

Jak uvést teorii do praxe krok za krokem?

Chcete stručně nahlédnout na to co a jak děláme? Webináře jsou skvělým začátkem 🙂
90 minut vhledu do principů s příklady z praxe, kdy stručnost neopomíjí kontext daného věku a individualitu každého dítěte! Těším se na Vás na plánovaných webinářích - níže!

Pokud se nemůžete zúčasnit v daný den či hodinu, tak se zaregistrujte a do 14 dní obdržíte přístupy do členské sekce se záznamem webináře a dalšími podpůrnými materiály, které budou během webináře prezentovány. Proběhlé webináře je možné zakoupit v sekci "Záznamy webinářů" níže.

PLÁNOVANÉ WEBINÁŘE - 2024

Posledním webinářem letošního roku byl nový webinář na téma Vánoční pečení s dětmi dne 29.11.2023. V případě zájmu si můžete tento záznam webináře či jakýkoliv jiný koupit níže. Nyní tvoříme plán webinářů na rok 2024 a v průběhu ledna 2024 jej zde vyvěsíme.

ZÁZNAMY WEBINÁŘŮ

vánoční pečení
Během webináře vám ukážu řadu praktických ukázek činností, ke kterým můžeme přizvat děti. Ukážeme si, jak různorodě děti činnost uchopí a jak je můžeme neplísnit, ale podpořit je v dokončení. 🙂 Ukážeme si, jak podpořit nás samotné, abychom tolerovali aktuální zájem dítěte. Ukážeme si, jak činnost ukončit, pokud se vymkne našim očekáváním. Získáte několik receptů na vánoční cukroví, kde je možné děti částečně SAMOSTATNĚ zapojit a vtáhnout děti do dění v kuchyni v předvánočním čase! Praktické ukázky na videích a fotografiích v prezentaci podložíme teoretickým vysvětlením, abyste principům rozuměli a dokázali se o ně opřít. Nastíníme si možné (nezdárné?) konce prezentovaných aktivit a také řešení, které povedou k hlubšímu vzájemnému porozumění s dětmi. Ukážeme si činnosti, které rozvinou pohyb na škále hrubé i jemné motoriky. 
197 Kč
motorika pohyb
Na webináři probereme význam hrubé motoriky pro pozdější schopnosti učení dětí ve škole. Probereme potřebu pohybu dětí na pozadí vývoje mozku a také propojíme pohyb s chováním a emoční rovnováhou. Budete mít přehled o hračkách a hrách, které děti v pohybu podpoří. Praktické ukázky podložíme teoretickým vysvětlením, abyste principům rozuměli a dokázali se o ně opřít.
197 Kč
Naše děti se mohou naučit mnoho věcí snadno, když je prezentujeme ve vhodný čas a vhodným způsobem. Pro někoho jsou odchody lehce zvládnutelné a někdo změnu prostředí a ranní "tlaky" zkrátka nemusí. Co je řád a připravené prostředí pro zvládnutí PRIMA RÁNA? Je možné odejít načas, když se vaše dítě sekne? Když nechce nikam jít? Co při odchodech funguje a co NEfunguje a mhonem více na tomto webináři s Irčou
197 Kč
Naše děti se mohou naučit mnoho věcí snadno, když je prezentujeme ve vhodný čas a vhodným způsobem. Pro někoho je to banalita, a v jiné rodině se děti či dospělí trápí. Chození na nočník není možno vynutit. Patří to do jedné ze 3 oblastí, kteru nelze vynutit na druhém člověku (dále je to jídlo a spánek). Přesto je možné vytvořit méně či více příznivé okolnosti k tomu, aby bylo odplenkování prostým vývojovým procesem, ne stresem pro všechny přítomné.
Záznam webináře je možné koupit POUZE jako součást online kurzů pro děti 0-3 roku.
Vztek dítěte jako výsledek komunikace a chování rodičů? Pravda či nepravda? Jak komunikujete s vaším dítětem v situacích tohoto typu? - vaše dítě.......se válí na zemi! ...kope vzteky do sedačky! ...tříská s věcmi! ...ječí a kvílí! ...nadává! ...kouše! ...zavírá se ve svém pokojíku! Jak nastavujete hranice vašemu dítěti? Nastavujete je vůbec?
Záznam webináře je možné koupit POUZE jako součást online kurzů o komunikaci a vzteku.
hračky
Naše děti se mohou naučit mnoho věcí snadno, když je prezentujeme ve vhodný čas a vhodným způsobem. Pro někoho je uklízení priorita a pro někoho ne. V každé rodině má každý jednolivec - máma či táta různá cítění kolem úklidu "kdy je skutečně uklizeno" a "kdy je nutné VÍCE uklidit". Jak ale skloubit naše různé pohledy,  rodičovskou únavu a náladu dětí s úklidem hraček?
Záznam webináře je možné koupit POUZE jako součást online kurzu Jak si hrát s dětmi.

Více informací o webinářích na níže uvedených odkazech