KDE: Penzion na Vysočině
KDY: 29.5. - 2.6.2024 (5 dní)

FAQ - Často kladené otázky

Potřebujete si něco vyjasnit? Zkuste zde

Co dělat, když se přihlásím do členské sekce a nevidím odkaz na "Moje online kurzy"?

Nejlépe vyfoťte obrazovku (tzv. printscreen) a pošlete email na info@irenakubantova.cz. Jedná se o technické problém s přihlášením a musíme vám smazat účet a vytvořit ten samý nový. Občas se to stává....

Je po zakoupení a absolvování online kurzu/kurzů vystaven certifikát o absolvování?

Ano, je možné vystavit Certifikát o absolvování na jednotlivý kurz. Podmínkou získání certifikátu je ověření získaných znalostí formou osobní/telefonické konzultace mezi vámi a Irenou Kubantovou. Požadavkem je min.1 konzultační hodina pro jeden absolvovaný online kurz. Jednotlivé konzultační hodiny se plánují individuálně dle vašich časových možností po absolvování jednotlivých kurzů.

Je možné získat osvědčení o účasti na webináři?

Potvrzení/osvědčení o účasti se k webinářům nevydává. V případě, že si objednáte 3týdenní nebo 4týdenní kurzy nebo online kurzy, tak potom je nutné ověření znalostí na osobní/telefonické konzultaci s Irčou a následné získání certifikátu, který potvrzuje získání a osvojení vašich znalostí na danou problematiku. Jeden kurz je minimálně 1 konzultační hodina.

Je možné prodloužit přístup k zakoupeným online kurzům, když uplynou 3 roky?

Ano, přístupy k online kurzům je možné prodloužit déle než 3 roky na základě vaší písemné žádosti na email: info@irenakubantova.cz. Chceme vyhovět všem, tak aby jsme pokryli vývoj nikoliv jen prvního dítěte, ale i sourozenců, tj. všech vašich ratolestí v průběhu jejich vývoje. Chtěli bychom vám poskytnout přístupy neomezeně, ale z právního hlediska to není možné. Z tohoto důvodu nabízíme možnost prodloužení dle domluvy a vašich potřeb na základě žádosti.

Jak dlouho mám přístup k záznamům z webinářů?

Záznamy z webinářů jsou k dispozici minimálně po dobu 1 roku od data konání webináře.

Je možné převést přístup k online kurzu/kurzům na jiný email než byl použit při nákupu?

Ano, je možné převést přístup k online kurzům na jiný email než byl použit při nákupním procesu. Tato změna je možná nejpozději do 1 měsíce od zaplacení. Pro změnu je nutné napsat žádost na info@irenakubantova.cz a popsat jaký email byl původní včetně jména a příjmení a jaký email je nový nastavající včetně jména a příjmení osoby. Změna přístupových údajů je možná i z důvodu obdarování online kurzů pro vaše blízké či kohokoliv jiného. Objednávku vyřídíte se svými údaji a napíšete nám kdo je obdarovaný - jméno, příjmení, email a termín, kdy chcete na obdarovaného změnit (přijde emailové oznámení s přístupy ke kurzu).

Je možné poskytnout přístupy k zakoupeným online kurzům doživotně?

Přístupy k online kurzům nejde poskytnout doživotně. Nicméně na základě vaší žádosti na email info@irenakubantova.cz vám mohou být přístupy opakovaně prodlužovány dle vašich potřeb. V případě, že by nastala situace, že poskytování služeb bude ukončeno, tak garantujeme minimálně 3 roky přístupy k zakoupeným kurzům.

Je možné zaplatit online kurzy jako příspěvek z FKSP, Benefit Plus, Edenred či jiného systému benefitů?

Ano, je možné vystavit fakturu dle vašich přání na vaši organizaci, firmu či poskytovatele benefitů. Důležité je si nejdříve zjistit, zdali váš poskytovatel benefitů poskytuje proplacení služby na fakturu! Při objednávání zaškrtněte "Potřebuji vystavit fakturu", vyplňte údaje a faktura bude vystavena dle vašich potřeb automaticky. Použijte pole "Poznámka", pokud chcete na faktuře specifickou textaci. V případě, že termín splatnosti je nedostatečný, tak nás prosím informujte na email podpory info@irenakubantova.cz

Je možné vložit do faktury jakýkoliv text objednávané služby či jakoukoliv nutnou poznámku, která se vytiskne následně na faktuře?

Ano, je to možné. Při objednávání využijte pole "Poznámka". Vypište detailně textaci, kterou chcete, aby se objevila na daňovém dokladu = faktuře a vše vám bude automaticky vygenerováno. Platí to jak pro zálohové faktury, tak i daňový doklad. Upozornění - v případě, že chcete změnit či vyměnit název poskytované služby (tj. název online kurzu), tak je nutné vždy napsat na email vaše jasné požadavky - textaci, adresu, IČO, DIČ, atd. a budeme vás následně kontaktovat.

Sledujte mě

Facebook

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException

YouTube

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete zůstat v obraze a dostávat naše novinky?

Přihlašte se k odběru!